Vteřinu na rtech, roky na stehnech.

Červen 2016

Problém:(((((

15. června 2016 v 11:45 | -Marry
Ahoj sisky <333..

bohužel jako každý rok: písemky, ústní zkoušení atd atd.
Jenže mě se stal to, že jsem vlastně přestala jíst úplně. Za to jsem měla radost, že jsem necítila hlad. Jenže když je člověk na gymplu a potřebuje živiny aby vůbec něco zvládl, tak to už je těžší.

Rodiče do mě proto narvali tolik kcal, že jsem myslela, že se zabiju. Dalo by se říct, že jsem dala nahoru jedno kilo. Jedno celé nechutné kilo. Ale to je vpořádku. V pátek mám poslední písemku, takže pak do mě nebudou konečně rvát žrádlo kvůli živinám.

Plus jsem onemocněla... Prostě mi dělají problémy orgány. A proč to oznamuji? Ono to totiž znamená, že nebudu moct jíst aby se mi pročistilo tělo. Takže budu moct hubnout pokojně dál.

V pondělí jsem s doluvila s kámošou, že si zase půjdeme zaběhat. Těšim se na ní .. Dlouho jsem ji neviděla a taky doufám, že jednou budu vypadat jako ona. Je to má dokonalá chodící inspirace :D

Dnešek hold sním ještě to, co do mě narvou doma. A zítra bohužel taky. Ale v pátek po písemce začíná jiný režm.

A sorry ale teď bez thinspiraiion, páč jsem ve škole na kompech. Máme volnou dvouhodinovku. A navíc za mnou na kompu sedí učitel a nepotřebuju aby věděl, že se zabývám anou. Anu mi nikdo nesebere. a proto o ní radši mlčet :D !!!! Lidi jsou hold dost kritický. (Viz. pár komentářů na mém blogu)

Nojono. Když je baví urážet něco do čeho jim nic není :/ s tím už nic nenadělám ..

Workout: Dnes jsem ráno stihla půl hodinky ... po škole si dám aspoň 2 hodinky cardio a tak různě.
Tak se zatím mějte x))) ---- vaše blogerka Marry <3kašlu na Blue jeans diet xD

1. června 2016 v 23:47
Ahoj sis :3

Nu ... řekla jsem si, že si nakoupim nějakou zeleninu která má málo kcal a dokud se to doma neuklidní tak budu mít aspoň něco.

Sn: nic
Sv: nic
Ob: nic
Sv: salát (vyzvracený)
Sv2: salát
Ve: salát

Vedlejší: Matchatea 2x, kafe 2x, 2 litry vody, 1krába, 3 psyllia
workout: 1 hodina

z čeho se skládá můj salát ?
3 plátky okurky na menší kousíčky, 6 půlek cherry rajčátek, jeden plátek mozzarely (Light) na kostičky a kousek bilinkového tofu (také na kostičky).

Dnes 3/4 hoďky ledové vany. Absoluutně úžasně odpočatá. Ve vaně jsem hezky koukala na film Starving in Suburbia (Moje dcera anorektička).

Ten film se mi líbí. Doporučuji na něj mrknout :3

Jinak zítra plánuju hladovku a pozítří něco malého na chuť :3 koupila jsem si jahody, maliny a odtučněný tvaroh... takže si pozítří maličko dám... ale nepřeženu to.

Přeji dobrou noc sis:* zase zítra <3 + thinspiration